PlayStation 5: doniesienia o długotrwałych usterkach przy ustawieniu pionowym

przez Eryk

PlayStation 5 możesz ustawić zarówno poziomo, jak i pionowo. Samo Sony zwykle pokazuje konsolę ustawioną pionowo. Jestem pewien, że wielu użytkowników umieszcza PS5 w ten sposób, ponieważ jest on dość duży i można go łatwiej położyć na stoliku telewizyjnym. W moim przypadku konsola jest ustawiona pionowo obok telewizora. Pojawiło się jednak kilka doniesień, że pionowe umieszczenie PlayStation 5 to zły pomysł.

PlayStation 5
PlayStation 5

PlayStation 5 ma poważną wadę?

Według nich kilka niezależnych warsztatów twierdzi, że coraz częściej mają do czynienia z egzemplarzami PS5, w których płynny metal z biegiem czasu wyciekł i uszkodził płytę. Wyjaśniając: Podczas gdy Microsoft używa klasycznej pasty termicznej w konsoli Xbox Series X|S, Sony stawia na płynny metal, aby lepiej odprowadzać ciepło z SoC. W przypadku instalacji pionowej rzekomo zwiększa się niebezpieczeństwo wycieku ciekłego metalu w dłuższym okresie czasu.

Być może Sony skomentuje te doniesienia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej