PlayStation 5: posiadacze konsoli dostaną 6 miesięcy Apple TV+ za darmo

przez Eryk

Ci, którym udało się zdobyć jedną z upragnionych konsol Sony PlayStation 5, zostaną teraz po raz kolejny nagrodzeni za swój instynkt łowcy: posiadacze konsoli otrzymają darmowy dostęp do usługi strumieniowej Apple TV+ na okres 6 miesięcy. Z oferty można skorzystać od dziś do 22 lipca 2022 roku. Uwaga: Jeśli nie chcesz odnowić umowy po okresie próbnym, powinieneś zrezygnować w odpowiednim czasie. W przeciwnym razie, darmowy okres zamieni się w płatną subskrypcję za 24,99 zł/miesiąc.

PlayStation 5: posiadacze konsoli dostaną 6 miesięcy Apple TV+ za darmo
Apple TV+ na PS5 (zdjęcie:playstation.com)

PlayStation 5: posiadacze konsoli dostaną 6 miesięcy Apple TV+ za darmo

Do korzystania z niej potrzebne jest konto PlayStation Network oraz Apple ID. Teraz należy zainstalować aplikację Apple TV w systemie PlayStation 5 lub znaleźć ją w sekcji „Wszystkie aplikacje” na ekranie Media Home. Po zainstalowaniu aplikacji, otwórz ją i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Będziesz musiał zalogować się przy użyciu swojego identyfikatora Apple ID lub utworzyć nowy. Następnie można uzyskać sześć miesięcy Apple TV+.

Zgodnie z informacją na stronie, oferta dotyczy również obecnych klientów, którzy już zapisali się do Apple TV+ lub obecnie korzystają z wersji próbnej. Niestety osoby, które wykupiły abonament na Apple TV+ w ramach oferty pakietowej, takiej jak Apple One, są z niej wyłączone.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej