Plex rozpoczyna integrację testów beta aplikacji Apple TV

przez Eryk

Popularna platforma do hostowania i przesyłania strumieniowego multimediów Plex rozpoczęła testowanie integracji aplikacji Apple TV. W pełni rozwinięta funkcja umożliwi użytkownikom znajdowanie treści Plex w aplikacji TV na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV.

Aplikacja TV służy wielu celom, a jednym z nich jest służenie jako centrum treści z innych aplikacji do przesyłania strumieniowego. Aplikacja Apple TV może wyświetlać treści z takich aplikacji, jak Hulu i Amazon Prime Video, ułatwiając śledzenie tego, co oglądasz, w jednej aplikacji, a następnie przechodzenie do poszczególnych aplikacji, aby faktycznie obejrzeć zawartość.

Plex rozpoczyna integrację testów beta aplikacji Apple TV

Testy integracji aplikacji telewizyjnych przez firmę Plex zostały po raz pierwszy zauważone przez przyjaciela serwisu, Willa Sigmona, który udostępnił je wczoraj na Twitterze. Integracja aplikacji telewizyjnej pojawiła się w najnowszej wersji beta TestFlight aplikacji Plex.

Oznacza to, że zawartość, którą masz w Plex, pojawi się teraz w aplikacji telewizyjnej oraz w miejscach takich jak kolejka Up Next.

Wydaje się, że integracja nie została jeszcze w pełni wdrożona. Sigmon informuje, że zawartość, którą przechował na swoim serwerze Plex, nie jest konsekwentnie wyświetlana, aby odtworzyć ją w aplikacji telewizyjnej.

Jedną z możliwości jest to, że Plex planuje tylko integrację treści, które oferuje za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego, z aplikacją telewizyjną, a nie treści, które użytkownicy przechowują na swoich serwerach. Plex zadebiutował we własnej usłudze przesyłania strumieniowego w 2019 roku, oferując użytkownikom różnorodne bezpłatne programy telewizyjne i filmy, i może być tak, że planuje udostępniać te treści tylko za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej, a nie treści hostowane przez użytkowników z poszczególnych serwerów.

Niestety wersja beta TestFlight dla Plex jest wyczerpana i nie można dodać dodatkowych użytkowników. Nie jest jasne, jaki jest harmonogram Plex w odniesieniu do publicznego wydania, ale powinien on być dostępny, gdy wersja 7.14 zostanie wydana w App Store.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej