Pojawiły się wskazówki dotyczące nowego Maca Pro

przez Eryk
0 komentarzy

Apple nie zapowiedziało żadnego nowego sprzętu na WWDC 2021, ale teraz pojawiły się wskazówki na temat nowego Maca Pro. Ma on być wyposażony w procesory Intela, tak jakby Apple Silicon nigdy nie istniał.

nowy Mac Pro
Mac Pro (Zdjęcie: Apple)

Pojawiły się wskazówki dotyczące nowego Maca Pro

Wygląda na to, że Apple przechodzi teraz z Maców na Apple Silicon, ale to chyba tylko częściowa prawda. W nowej wersji beta X Code 13 pojawiły się wskazówki dotyczące Mac Pro z procesorem Intel, jak donosi Brendan Shanks z Twittera.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

O Mac Pro było cicho przez długi czas po tym, jak serwis biznesowy Bloomberg napisał na początku 2021 roku, że Apple rozważa obecnie, czy procesory Intela powinny być ponownie zastosowane w Mac Pro.

Obecnie Apple pracuje już nad kolejnymi generacjami procesora M1, które powinny zapewnić znacznie większą moc obliczeniową. Oczywiście, że będzie procesor dla Mac Pro, pytanie tylko kiedy. Jeżeli Apple teraz rzeczywiście po raz kolejny zastosuje procesor Intela, może to świadczyć o opóźnieniach w dalszym rozwoju własnej platformy.

Jednak już rok temu Apple zapowiedziało, że przejście na Apple Silicon potrwa około dwóch lat.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.