Porównanie aparatów iPhone’a 13 i Samsunga Galaxy S21 FE

przez Eryk

Youtuber „Grant Likes Tech„, porównał aparaty fotograficzne swoich Apple iPhone 13 i Samsung Galaxy S21 FE w różnych zadaniach dotyczących ich wydajności.

Porównanie aparatów iPhone'a 13 i Samsunga

Porównanie aparatów iPhone’a 13 i Samsunga Galaxy S21 FE

Jak poradzili sobie dwaj silni przeciwnicy, dowiadujemy się z poniższego filmiku.

Porównanie aparatów iPhone’a 13 i Samsunga Galaxy S21 FE

Youtuber „Grant Likes Tech” poddał wydajność aparatów fotograficznych iPhone’a 13 i Samsunga Galaxy S21 FE wyczerpującemu testowi. Pierwszy test został przeprowadzony na przednich kamerach w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Nie widać szczególnie dużych różnic w jakości nagrania.

W drugim zadaniu główne kamery zostały użyte do przetestowania jakości audio i wideo, przy czym kamera iPhone’a wyraźnie pokazała wyższy poziom szczegółowości w kwiatach niż konkurent z Korei Południowej. W trzecim zadaniu ponownie wzięła udział przednia kamera – tym razem z funkcją robienia zdjęć i tu również iPhone 13 okazał się zwycięzcą.

Filmik wyjaśnia, jakie jeszcze zadania musiały wykonać systemy aparatów w obu flagowcach. Jaki jest Twój wniosek z tego porównania?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej