Premiera 2. sezonu serialu „Home Before Dark” 11 czerwca

przez Eryk

Minął rok od premiery 1. sezonu serialu Home Before Dark, dostepnym wyłącznie na Apple TV+. Zgodnie z zapowiedziami, serial doczeka się 2. sezonu. Swoją premierę będzie miał 11 czerwca 2021 roku.

Home Before Dark
Photo by Apple

Premiera 2. sezonu serialu „Home Before Dark” już 11 czerwca

Na rozpoczęcie 2. sezonu Home Before Dark przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka tygodni. Jak donosi Deadline, tajemniczy dramat stworzony przez Danę Fox i Darę Resnik będzie miał swoją premierę w piątek, 11 czerwca.

Dom przed zmierzchem, którego gwiazdami są Brooklynn Prince i Jim Sturgess, zadebiutuje wraz z pierwszym odcinkiem, a następnie co tydzień w każdy piątek będzie pojawiał się nowy odcinek.

Sezon 2 podąża za reporterką Hilde Lisko (Prince), która chce dowiedzieć się więcej na temat tajemniczej eksplozji na lokalnej farmie. Śledztwo prowadzi ją do walki z potężną i wpływową korporacją, która naraża zdrowie jej rodziny i Erie Harbor na niebezpieczeństwo.

Oprócz Brooklynn Prince i Jima Sturgessa, w serialu wystąpią: Abby Miller, Kylie Rogers, Aziza Scott, Michael Weston, Joelle Carter, Jibrail Nantambu, Deric McCabe i Rio Mangini.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej