Premiera iPhone’a 13, 14 września – początek przedsprzedaży 17.

przez Eryk

Wczoraj pojawiła się pierwsza konkretna data keynote iPhone’a 13. Dziś mamy kolejne daty. Leaker Jon Prosser nie tylko wymienia datę keynote iPhone 13, ale także pasujące informacje na temat rozpoczęcia przedsprzedaży i rzeczywistego rozpoczęcia sprzedaży.

Premiera iPhone'a 13
Renders by Ian | Front Page Tech

Jon Prosser ma kilka własnych źródeł,ktore potwierdzają, że Apple rzeczywiście ma na celu 17 września. Jednocześnie podaje datę 24 września jako oficjalny termin rozpoczęcia sprzedaży nowych urządzeń. To z kolei oznacza, że Apple zaprasza ludzi na keynote iPhone 13 w dniu 14 września.

Premiera iPhone’a 13 14 września

AirPods 3 miały też podobno trafić do sprzedaży 30 września. Na razie nie udało się tego zweryfikować.

Nie możemy jednoznacznie potwierdzić, czy podane daty są poprawne, czy nie. Przynajmniej brzmią logicznie. Po tym jak Apple ogłosił modele iPhone’a tylko w październiku w zeszłym roku, od pewnego czasu mówi się, że w tym roku powrócą one do typowego miesiąca „wrzesień”. Sekwencja 14-17-24 września również brzmi wiarygodnie. Apple będzie trzymać swój keynote we wtorek i wziąć pre-order trzy dni później na 17 września. Ponownie, tydzień później, inauguracja sprzedaży powinna nastąpić 24 września.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej