Problemy z mikrofonem w Apple Watch 8 i Ultra

przez Eryk

Apple przyznało, że niektórzy użytkownicy Apple Watch Series 8 i Apple Watch Ultra mogą doświadczać problemów z mikrofonem, m.in. podczas korzystania z Siri, wykonywania połączeń telefonicznych i innych czynności.

Problemy z mikrofonem w Apple Watch Series 8 i Ultra

Problemy z mikrofonem w Apple Watch Series 8 i Ultra

Użytkownicy zgłaszali problemy z mikrofonem w Apple Watch, który po pewnym czasie przestawał reagować, co powodowało, że aplikacje polegające na mikrofonie wyrzucały błędy i przestawały działać.

W nowej notatce uzyskanej przez serwis MacRumors, firma Apple informuje, że jest świadoma istnienia błędu, który dotyka użytkowników, a konkretnie, że klienci mogą mieć problemy z tym, że Siri nie będzie w stanie słuchać ich, nagrywać notatek głosowych i prowadzić rozmów telefonicznych. W aplikacji Hałas może też pojawić się komunikat „Pomiar zawieszony”.

Apple twierdzi, że ponowne uruchomienie Apple Watch może tymczasowo rozwiązać problem i sugeruje, że problem nie jest związany ze sprzętem. Apple w notatce informuje, że klienci powinni pozostać uaktualnieni do najnowszej wersji watchOS, co wskazuje, że poprawka może zostać wkrótce wydana.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.