Profile liderów Apple przekształcają się w Memoji przed WWDC

przez Eryk

Profile liderów Apple na oficjalnej stronie firmy i na mediach społecznościowych przekształcone w Memoji przed konferencją WWDC, gdzie Apple ma odsłonić iOS 15, macOS 12, watchOS 8 i tvOS 15.

Profile liderów Apple przekształcają się w Memoji przed WWDC
zdjęcie by apple.com

Profile liderów Apple przekształcają się w Memoji przed WWDC

To nie pierwszy raz, gdy egzekutorzy Apple zostali przekształceni w formy Memoji. Ostatnio zrobiono to w 2018 roku, aby uczcić Światowy Dzień Emoji. AirPower. Obietnica była duża: chcą zrewolucjonizować bezprzewodowe ładowanie. W tym celu mata miała posiadać liczne cewki, pozwalające na umieszczenie iPhone’a, słuchawek AirPods, a nawet zegarka Apple przerobił awatara dla każdego exec i każdy wygląda zdecydowanie bardziej ludzki tym razem wokół w porównaniu do kwadratowych twarzy, impish form z 2018 roku.

Zdjęcia promocyjne WWDC mocno oparły się na Memoji w tym roku, wraz z motywami iMessage. Jedną z oczekiwanych funkcji systemu iOS 15 jest znaczna aktualizacja aplikacji Wiadomości i usługi iMessage.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej