Projekt iPhone’a 13 Pro: film pokazuje mniejsze wcięcie i większe obiektywy aparatów.

przez Eryk

Jesteśmy tylko kilka miesięcy od zapowiedzi następnej generacji iPhone’a, ale plotki dają nam już pogląd na to, czego możemy się spodziewać po nowych smartfonach Apple’a w 2021 roku. Na podstawie wszystkiego, co do tej pory wyciekło, ConceptCreator połączył siły z LetsGoDigital, aby stworzyć imponujące rendery 3D, które pokazują, jak może wyglądać iPhone 13 Pro.

Projekt iPhone'a 13 Pro
iPhone’a 13 Pro (Zdjęcie: YouTube / ConceptCreator, LetsGoDigital)

Projekt przedstawia iPhone’a 13 Pro

Niektóre modele CAD, które wyciekły na początku tego roku, sugerują, że tegoroczne iPhone’y będą przypominać raczej „iPhone 12S” niż „iPhone 13„. Nie ma jednak jeszcze żadnych konkretnych przecieków dotyczących oficjalnej nazwy. Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, wygląd następnej generacji pozostanie w dużej mierze taki sam, z niewielkimi zauważalnymi zmianami.

Rysunki sugerują, że nowe iPhone’y będą nieco grubsze i dostaną większe obiektywy aparatów dla serii Pro. Jest jeszcze jedna zmiana, która może mieć choć niewielki wpływ na projekt. Na przykład, według plotek, iPhone 13 będzie mial mniejsze wciecie notch. Choć z pewnością nie będzie to miało zbyt dużego wpływu na ogólną konstrukcję, to jednak więcej przydatnych informacji może być teraz wyświetlanych na górnym pasku statusu modeli iPhone 13.

W ten sposób podsumowaliśmy również design nowej koncepcji. ConceptCreator i LetsGoDigital byli zgodni z obecnymi plotkami, pokazując nową wersję iPhone’a Pro na filmie, który wygląda bardzo podobnie do iPhone’a 12 Pro, w tym mniejsze wcięcie i większe obiektywy aparatów. Jako bonus, są nowe opcje kolorów, choć nie ma obecnie żadnych konkretnych przecieków o nowych kolorach dla nadchodzącej linii iPhone.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej