Stadium powraca do App Store, umożliwiając Google Stadia na iPhonie / iPadzie

przez Eryk
0 komentarzy

Google Stadia ostatnio bardzo się rozwija, ale usługa przesyłania strumieniowego w chmurze ma jedno główne zastrzeżenie dla wielu graczy – nie działa na iOS. Własna przeglądarka o nazwie „Stadium” włączyła obsługę Stadia na iPhonie i iPadzie, ale Apple szybko ją usunęła. Teraz aplikacja powraca!

Zachary Knox, twórca Stadium, ujawnił, że aplikacja powraca z wersją 1.2. Ta najnowsza wersja została zatwierdzona przez Apple i jest teraz dostępna w App Store dla wszystkich do pobrania.

Jest jednak pewien haczyk. Ta nowa wersja Stadium może nie działać tak stabilnie jak poprzednia, jeśli używasz kontrolera Bluetooth. Teraz, zamiast łączyć różne API iOS w sposób, w jaki Apple miał problem, Stadium używa jednego niestandardowego agenta użytkownika, aby uruchomić Stadię, a następnie zastępuje go, aby umożliwić działanie gamepada.

Możesz teraz pobrać Stadium z App Store. Aby uruchomić aplikację, musisz postępować zgodnie z instrukcja Knox.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej