” Przenieś na iOS”: Apple usprawnia przejście z Androida

przez Eryk
0 komentarzy

Od kilku lat Apple oferuje aplikację o nazwie „Move to iOS”. Ma to ułatwić użytkownikom migracje ze smartfona z Androidem na iPhone’a. Z iOS 15 proces ten powinien być nie tylko łatwiejszy, ale i ulepszony.

Aplikacja Przenieś na iOS umożliwia przenoszenie kontaktów, wiadomości, zdjęć, wideo, informacji o koncie pocztowym, kalendarzy, muzyki bez DRM, tapet i zakładek z urządzenia z systemem Android na iPhone’a.

" Przenieś na iOS": Apple usprawnia przejście z Androida
” Przenieś na iOS”(zdjęcie:apple.com)

iOS 15: Apple ulepsza usługę „Przenieś na iOS”

W systemie iOS 15 firma Apple udoskonaliła funkcję „Przenieś na iOS„. W systemie iOS 15, Apple umożliwia także użytkownikom Androida przenoszenie albumów zdjęć, plików, folderów i ustawień dostępności z urządzeń z systemem Android do iPhone’ów, aby od początku korzystać z iPhone’ów w bardziej spersonalizowany sposób.

Ponadto, Apple wdrożył kod QR, który przenosi użytkowników Androida bezpośrednio do linku pobierania aplikacji „Move to iOS” w Google Play Store. Równolegle z poprawioną implementacją w iOS 15, Apple powinno również zaktualizować aplikację „Przenieś na iOS”.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej