Publiczna beta watchOS 8 jest już dostępna: do instalacji wymagana jest beta iOS 15

przez Eryk

Apple udostępniło również watchOS 8 Public Beta 1 dla chętnych testerów dziś wieczorem. Aby móc zainstalować tę betę na Apple Watch, iPhone musi być najpierw zaktualizowany do iOS 15 Public Beta 1. watchOS 8 przynosi m.in. nowości w aplikacji Wiadomości i Lokalizator.

Apple udostępniło również wstępną publiczną betę watchOS 8 dla chętnych testerów dziś wieczorem. Aby zainstalować tę wersję testową nadchodzącej aktualizacji na Apple Watch Series 3 i wyżej, musisz najpierw zaktualizować sparowanego iPhone’a do iOS 15 Public Beta 1, który również został wydany dzisiaj.

watchOS 8
watchOS 8 / zdjęcie:apple

Następnie profil beta musi zostać załadowany na Apple Watch. Rejestracja do Apple Public Beta jest możliwa tutaj. Aby rozpocząć instalację watchOS 8 Public Beta 1, Apple Watch musi znajdować się na ładowarce, bateria zegarka musi być naładowana do co najmniej 50%, a Apple Watch musi być podłączony do tej samej sieci WLAN, co sparowany iPhone.

Nowe funkcje w watchOS 8

Apple dodało kilka nowych funkcji do aplikacji Wiadomości w watchOS 8. Na przykład, użytkownicy mają teraz możliwość tworzenia danych wejściowych za pomocą dyktowania, emoji lub rysowania w tym samym oknie. Inne nowe funkcje można znaleźć w aplikacji Zdjęcia i tarcze zdjęć.

Jak Wam się podoba pierwsza publiczna beta systemu watchOS 8? Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami pod tym artykułem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej