a person holding airpods and case

Recenzje AirPods 3 dostępne

przez Eryk

Dziś, w poniedziałek, nie tylko zniesiono embargo prasowe na nowe MacBooki Pro, ale także przedstawiciele mediów, influencerzy, YouTuberzy i inni mogą już informować o nowych słuchawkach AirPods (3. generacji).

AirPods 3
Photo by Karolina Grabowska on Pexels.com

Recenzje AirPods 3

Dokładnie tydzień temu Apple podczas wydarzenia ” New Dimensions” nie tylko zaprezentowało MacBooka Pro 2021, ale również zapowiedziało nowe słuchawki AirPods 3. Można je zamówić między innymi w Apple Online Store i Amazon. Słuchawki Apple oficjalnie trafią do sprzedaży już jutro, we wtorek.

Słuchawki AirPods (3. generacji) z dźwiękiem 3D oferują zaawansowane funkcje i magiczne wrażenia w nowej, wyprofilowanej konstrukcji. Nowe słuchawki AirPods, łącząc moc układu H1 z systemem akustycznym zaprojektowanym przez Apple, wykorzystują technologię dźwięku obliczeniowego w celu uzyskania przełomowego dźwięku dzięki funkcji Adaptive EQ. W Apple Music, filmach i programach telewizyjnych możesz słuchać dźwięku 3D w formacie Dolby Atmos, a także korzystać z funkcji dynamicznego śledzenia ruchów głowy na wszystkich urządzeniach Apple.

Nowe słuchawki AirPods są odporne na pot i wodę oraz wyposażone w czujnik nacisku, który umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie muzyką i połączeniami telefonicznymi. Dłuższy czas pracy akumulatora umożliwia do sześciu godzin odtwarzania i do 30 godzin całkowitego odtwarzania z wygodnym etui do ładowania.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej