Resetowanie iPhone’a lub iPada w przypadku zapomnienia kodu dostępu

przez Eryk
0 komentarzy

W iOS 15.2 i iPadOS 15.2 pojawiła się funkcja bezpieczeństwa, o której chcielibyśmy Was tutaj poinformować. iOS 15.2 i iPad 15.2 ułatwiają resetowanie iPhone’a lub iPada, jeśli kod dostępu został zapomniany.

Resetowanie iPhone'a lub iPada

Resetowanie iPhone’a lub iPada w przypadku zapomnienia kodu dostępu

Wymagania wstępne: iOS 15.2 lub iPadOS 15.2, istniejące połączenie sieciowe (WLAN lub sieć komórkowa) oraz znajomość Apple ID i hasła do konta, za pomocą którego urządzenie zostało skonfigurowane.

Na ekranie blokady urządzenia próbuj wprowadzić kod dostępu, aż urządzenie wyświetli monit o ponowne spróbowanie później. Jeśli to możliwe, powtarzaj tę czynność, aż w dolnym rogu ekranu pojawi się opcja [Erase iPhone]. Stuknij polecenie [Erase iPhone], a następnie ponownie stuknij polecenie [Erase iPhone], aby potwierdzić. Wprowadź dane identyfikatora Apple ID. Stuknij polecenie [Erase iPhone], aby trwale usunąć wszystkie dane i ustawienia.

Po ponownym uruchomieniu iPhone’a lub iPada postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ponownie skonfigurować urządzenie, przywrócić dane i ustawienia z kopii zapasowej oraz ustawić nowy kod dostępu.

W przeszłości trzeba było wymazać iPhone’a lub iPada za pośrednictwem iTunes lub iCloud, ale teraz można to zrobić bezpośrednio na urządzeniu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej