Safari Technology Preview 114 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

przez Eryk

Wersja 114 ‌Safari Technology Preview‌ zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności dla Web Inspector, JavaScript, danych wejściowych daty i czasu, Web Audio, MediaRecorder, Paint Timing, WebGL, CSS, Web API, Lazy Loading, Media, WebRTC, Rendering, Text Rendering, Scrolling , Back-Forward Cache i Storage Access API.

Obecna wersja ‌Safari Technology Preview‌ jest oparta na nowej aktualizacji Safari 14 zawartej w macOS Big Sur z obsługą rozszerzeń przeglądarki Safari zaimportowanych z innych przeglądarek, podglądów kart, powiadomień o naruszeniu hasła, uwierzytelniania internetowego za pomocą Touch ID i nie tylko.

Nowa aktualizacja ‌Safari Technology Preview‌ jest dostępna dla macOS Catalina i macOS Big Sur, najnowszej wersji systemu operacyjnego Mac, która ma zostać wydana tej jesieni.

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej