Safari Technology Preview 117 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

przez Eryk

Firma Apple wydała dzisiaj nową aktualizację Safari Technology Preview, eksperymentalnej przeglądarki Apple wprowadzonej po raz pierwszy cztery lata temu w marcu 2016 r. Firma Apple zaprojektowała „Safari Technology Preview”, aby przetestować funkcje, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach Safari.

Safari Technology Preview‌ w wersji 117 zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności dla Web Inspector, CSS, JavaScript, Web Assembly, Web API, Speech Recognition, WebRTC, Media, Web Animations, Scrolling, Scroll Nap, Private Click Measure i Web Drivers.

Safari Technology Preview 117 z poprawkami błędów

Obecna wersja ‌Safari Technology Preview‌ jest oparta na nowej aktualizacji Safari 14 zawartej w macOS Big Sur z obsługą rozszerzeń przeglądarki Safari zaimportowanych z innych przeglądarek, podglądami kart, powiadomieniami o naruszeniu hasła, uwierzytelnianiem sieciowym za pomocą Touch ID i nie tylko.

Nowa aktualizacja Safari Technology Preview jest dostępna zarówno dla macOS Catalina, jak i macOS Big Sur, najnowszej wersji systemu operacyjnego Mac.

Aktualizacja Safari Technology Preview jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Pełne informacje o wersji aktualizacji są dostępne w witrynie Safari Technology Preview.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej