Safari Technology Preview 118 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

przez Eryk

Apple wydała nową aktualizację Safari Technology Preview, eksperymentalnej przeglądarki Apple wprowadzonej po raz pierwszy cztery lata temu w marcu 2016 r. Firma Apple zaprojektowała „Zapowiedź technologii ”, aby przetestować funkcje, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach .

Safari Technology Preview 118

Wersja 118 ‌Technology Preview‌ zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności dla Web Inspector, CSS, Scrolling, JavaScript, WebGL, Media, Private Click Measurement, WebRTC, Web API, Accessibility i Extensions.

Obecna wersja ‌Technology Preview‌ jest oparta na nowej aktualizacji 14 zawartej w macOS Big Sur z obsługą rozszerzeń przeglądarki zaimportowanych z innych przeglądarek, podglądów kart, powiadomień o naruszeniu hasła, uwierzytelniania internetowego za pomocą Touch ID i nie tylko.

Aktualizacja „Safari Technology Preview” jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Aktualizacja jest dostępna zarówno dla macOS Catalina, jak i ‌macOS Big Sur‌, najnowszej wersji systemu operacyjnego Mac. Pełne informacje o wersji aktualizacji są dostępne w witrynie Technology Preview.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej