Safari Technology Preview 150 z poprawkami błędów i usprawnieniami wydajności

przez Eryk

Apple udostępnił nową aktualizację dla Safari Technology Preview, eksperymentalnej przeglądarki, którą Apple po raz pierwszy wprowadził w marcu 2016 roku. Apple zaprojektował Safari Technology Preview, aby przetestować funkcje, które mogą zostać wprowadzone do przyszłych wersji wydania Safari.

Safari Technology Preview 150

Safari Technology Preview 150 z poprawkami błędów i usprawnieniami wydajności

Safari Technology Preview w wydaniu 150 zawiera poprawki błędów i usprawnienia wydajności dla Web Inspector, CSS, Shadow DOM, JavaScript, Web Animations, Web Share, WebAuthn, Web API, Rendering i Accessibility.

Aktualne wydanie Safari Technology Preview bazuje na aktualizacji Safari 16 i zawiera wsparcie dla funkcji nadchodzących w macOS Ventura, takich jak Live Text, Passkeys, ulepszenia Web Extension i inne.

Nowy build Safari Technology Preview jest kompatybilny z urządzeniami z systemem macOS 13 Ventura, w przeciwieństwie do poprzednich wersji Safari Technology Preview, ale nie działa już z macOS Big Sur.

Aktualizacja Safari Technology Preview jest dostępna poprzez interfejs Software Update w Preferencjach systemowych dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Pełne informacje o wydaniu aktualizacji są dostępne na stronie Safari Technology Preview.

Celem Apple’a przy tworzeniu Safari Technology Preview jest zebranie opinii od deweloperów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. Safari Technology Preview może działać obok istniejącej przeglądarki Safari i choć jest przeznaczona dla deweloperów, to jej pobranie nie wymaga posiadania konta deweloperskiego.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej