Samsung Galaxy S22 pierwsze szczegółowe zbliżenie w unboxing video.

przez Eryk

Tech YouTuber Unbox Therapy niedawno opublikował wideo rzekomych atrap nadchodzącego Samsunga Galaxy S22, potwierdzając wcześniejsze przecieki, które sugerują, że będzie ponownie dostępny w trzech wielkościach i konkurować bezpośrednio z najnowszych urządzeń Apple, iPhone 13 mini, iPhone 13/Pro i iPhone 13 Pro Max.

Samsung Galaxy S22 pierwsze szczegółowe zbliżenie w unboxing video.
Od prawej do lewej: Samsung Galaxy S22, S22 Plus, i S22 Ultra (zdjęcia: Unbox Therapy)

Samsung Galaxy S22 pierwsze szczegółowe zbliżenie

Teraz usunięte, ale od ponownego załadowania przez innych, wideo dość znacznie potwierdza wcześniejsze doniesienia, że Samsung flagowe smartfony S22 i S22 Plus będą wyposażone w błyszczący design, który zachowuje zaokrągloną obudowę Kamer z S21 i S21 Plus, podczas gdy S22 Ultra będzie wyposażony w nowy, bardziej prostokątny projekt Galaxy Note z tylnymi kamerami i matowym wykończeniem.

Według arkusza specyfikacji, S22 będzie miał nieco bardziej kompaktowy 6,1-calowy wyświetlacz niż jego poprzednik (6,2 cala), podczas gdy S22 Plus ma pakować 6,55 cala (poprzednio 6,7 cala). Oczekuje się, że oba będą zawierać matryce aparatów z potrójnym obiektywem, z 50-megapikselowym aparatem głównym obok ultraszerokokątnych i teleobiektywów. (Apple planuje dodać 48-megapikselowy obiektyw aparatu do tegorocznego iPhone’a 14, a następnie obiektyw peryskopowy w 2023 roku, według analityka Ming-Chi Kuo).

W zeszłym roku, po początkowym wyśmiewaniu Apple za brak ładowarki z iPhone’em 12, Samsung poszedł za przykładem swojego rywala i nie dołączył ładowarki z serią Galaxy S21. To samo ma dotyczyć linii S22, choć Samsung podobno ma podnieść prędkość ładowania S22 Ultra za pomocą oddzielnego adaptera zasilania 45W USB-C, z 25W maksimum obsługiwanego przez model poprzedniej generacji.

Samsung zazwyczaj ogłasza swoją najnowszą linię flagowych smartfonów w styczniu lub lutym, ale nie było potwierdzenia wydarzenia medialnego jeszcze, a biorąc pod uwagę globalny niedobór chipów i innych czynników ograniczających podaż, Samsung może również zdecydować się na późniejszą premierę w tym roku.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej