Samsung Galaxy S23: nowe zdjęcia pokazują modele Plus i Ultra

przez Eryk

Samsung zaprezentuje światu swoje nowe flagowe smartfony, serię S23, 1 lutego 2023 roku. Zdjęcia S23 wyciekły już wcześniej, a teraz holenderska strona „Nieuwe Mobiel” dodała do znanych renderów zdjęcia S23+ i S23 Ultra. Ekscytujące: Samsung ma w tym roku zrezygnować z układu Exynos, także w Europie, i zamiast tego zastosować Snapdragon 8 Gen 2 firmy Qualcomm.

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23: nowe zdjęcia pokazują modele Plus i Ultra

Samsung Galaxy S23 Plus będzie dostępny w czterech kolorach: Cotton Flower (kremowy), Botaniczna Zieleń, Mglisty Lilak i Czarny. Wygląda podobnie do S23, jest jak zwykle większy i droższy. Pierwsze plotki mówią, że to ostatni model Plusa. Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych.

Samsung Galaxy S23

Pod względem wzornictwa S23 Ultra również wygląda bardzo podobnie. Wzór jest nieco bardziej kanciasty, co jest typowe dla Ultra. Model Ultra jest również zazwyczaj większy i zawiera rysik S-Pen. Nawet wybór kolorów jest taki sam jak w przypadku S23 i S23+. W modelu Ultra uwagę zwracają dwa dodatkowe obiektywy aparatu z tyłu.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej