black sony remote control on black table

Samsung Galaxy S23: pojawiły się nowe zdjęcia smartfona

przez Eryk

Skład Samsung Galaxy S23 zostanie zaprezentowany 1 lutego 2023 roku. Zostało to już oficjalnie potwierdzone. Z wyprzedzeniem pojawiło się też wiele doniesień o rzekomej specyfikacji technicznej smartfonów, wśród których miały się znaleźć S23, S23+ i S23 Ultra. Za pośrednictwem serwisu WinFuture wyciekły nowe zdjęcia.

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23: pojawiły się nowe zdjęcia smartfona

Nowe zdjęcia mają przedstawiać standardowy model – ani model Plus, ani Ultra. Galaxy S23 będzie dostępny w czterech kolorach: „Phantom Black” (czarny), „Botanic Green” (zielony), „Mystic Lilac” (różowy/fioletowy) i „Cotton Flower” (biały). Jeśli zdjęcia okażą się prawdziwe, Samsung w zasadzie zachowałby design poprzednich modeli i tylko lekko go udoskonalił.

Fakt, że nie ma już dużego wzniesienia aparatu, jest eleganckim akcentem. Zamiast tego każda soczewka lekko wystaje z obudowy. Przedni aparat ponownie znajdzie się w środkowym otworze. Mówi się, że Samsung Galaxy S23 będzie wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,11 cala i rozdzielczości FHD+. Według plotek, smartfon zrezygnuje również z procesorów Exynos na rzecz Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, co będzie pierwszym wydarzeniem dla serii S w Europie w tym roku.

Samsung Galaxy S23

Mówi się nawet, że Samsung zapewnił sobie prawa do nieco wyżej taktowanej wersji układu, aby Galaxy S23 lepiej wyróżniał się na tle konkurencyjnych produktów. Więcej dowiemy się najpóźniej na początku lutego 2023 roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej