Samsung iTest umożliwia wypróbowanie smartfona Galaxy na iPhonie

Samsung uruchomił iTest, interaktywną witrynę internetową, która ma umożliwić użytkownikom iPhone’a przetestowanie Androida jak Samsung Galaxy lub „wypróbowanie drugiej strony”, jak to określa Samsung.

Samsung iTest

Samsung iTest umożliwia wypróbowanie smartfona Galaxy na iPhonie

Według czytelnika MacRumors, który natknął się na tę funkcję, witryna iTest jest reklamowana w Nowej Zelandii. Odwiedzenie witryny internetowej iTest na iPhonie zachęca użytkowników do zainstalowania aplikacji internetowej na ekranie głównym.

Stamtąd dotknięcie aplikacji uruchamia się na ekranie głównym symulowanego smartfona Galaxy wraz z szeregiem aplikacji i opcji ustawień. Możesz otworzyć Galaxy Store, zastosować motywy, a nawet uzyskać dostęp do wiadomości i aplikacji telefonu.

Samsung iTest

Otrzymasz symulowane rozmowy telefoniczne, aby opowiedzieć o funkcjach Galaxy, a także serię wiadomości, a także samouczek dotyczący aparatu od Logana Doddsa, który omawia wszystkie dostępne opcje fotograficzne.

Istnieje wiele wskazówek, które pojawiają się podczas poruszania się po interfejsie, aby poinformować Cię o wszystkich niedostępnych funkcjach, a także możesz przeglądać aplikację Galaxy Wearable ze wszystkimi akcesoriami Samsunga.

Aplikacja Galeria zawiera zdjęcia, samouczki do aplikacji Samsung Kids i Samsung Health, a aplikacja ustawień informuje o niektórych dostępnych funkcjach dostosowywania.

Interaktywne doświadczenie firmy Samsung jest zgrabne i dodano nawet kilka żartów. Na przykład po przejściu do aplikacji Ustawienia dotknięcie ustawienia mówi, że obsługa została uproszczona, „aby nasz programista mógł zrobić sobie przerwę na lunch”.

Jest to przydatny sposób na przyjrzenie się funkcjom, które są dostępne na urządzeniach Galaxy, jeśli ich nie posiadasz, i jest to zdecydowanie najbardziej ambitny wysiłek Samsunga, aby przyciągnąć użytkowników iPhone’a.

via macrumors

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *