Samsung S22 Ultra i inne nowe flagowe smartfony na imprezie „Unpacked” 9 lutego

przez Eryk

Samsung zorganizuje swoje pierwsze w tym roku wydarzenie „Unpacked” w środę 9 lutego, a południowokoreańska firma ma zaprezentować nowe flagowe smartfony, które mają konkurować z modelami Apple iPhone 13 i iPhone 13 Pro, które zostały wydane we wrześniu temtego roku.

Samsung S22 Ultra i inne nowe flagowe smartfony na imprezie "Unpacked" 9 lutego
(Credit: sakitech)

Samsung S22 Ultra i inne nowe flagowe smartfony na imprezie „Unpacked”

„Dołącz do nas, gdy łamiemy zasady, by ustanowić epicki standard” – czytamy w tweecie Samsunga poświęconym temu wydarzeniu. Dołączona grafika odnosi się do S22, urządzenia następnej generacji, które prawdopodobnie pojawi się na rynku. Filmik Samsunga na YouTube wspomina również, że ” przedziera się nocą”, wskazując na ulepszenia aparatu.

https://youtu.be/2ykQRba4kM4

Oczekuje się, że gama Samsunga Galaxy S22 będzie obejmować trio urządzeń w opcjach rozmiarowych, które będą w dużej mierze porównywalne z 5,4-calowym iPhone’em 13 mini, 6,1-calowymi iPhone’ami 13 i 13 Pro oraz 6,7-calowym iPhone’em 13 Pro Max. Samsung pracuje nad 6,1-calowym S22, 6,5-calowym S22 Plus i 6,8-calowym S22 Ultra.

Samsung S22 Ultra z rysikiem

Kilka przecieków, plotek i makiet dało nam wgląd w to, czego możemy się spodziewać po najnowszych smartfonach Samsunga. Dwa mniejsze smartfony będą miały zaokrąglone rogi i aparaty z trzema obiektywami, a flagowiec z wyższej półki będzie miał design podobny do Galaxy Note, zintegrowany uchwyt na rysik S Pen i aparat z czterema obiektywami.

Oczekuje się, że aktualizacje Samsunga będą dość skromne, ale dwa bardziej przystępne cenowo smartfony będą miały zaktualizowane 50-megapikselowe aparaty główne, jak również ultraszerokokątne i teleobiektywy. Spodziewamy się, że Apple doda 48-megapikselowe aparaty do modeli iPhone 14 Pro, ale jak na razie obiektywy aparatów iPhone’a 13 mają 12 megapikseli.

Ile kosztuje nowy Samsung S22 Ultra ?

Galaxy S22 Ultra może mieć 108-megapikselowy aparat główny z obiektywem Super Clear redukującym odblaski i odbicia, a także obiektywem ultraszerokokątnym, teleobiektywem i obiektywem Periscope do powiększonych zdjęć. Apple pracuje nad technologią obiektywu peryskopowego, ale plotki sugerują, że obiektyw peryskopowy pojawi się w iPhonie dopiero w 2023 roku.

Więcej o tym, jak nowe flagowe smartfony Samsunga będą wyglądały w porównaniu z urządzeniami Apple iPhone 13, dowiemy się 9 lutego.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej