Samsung S22 Ultra i inne nowe flagowe smartfony na imprezie „Unpacked” 9 lutego

przez Eryk
0 komentarzy

Samsung zorganizuje swoje pierwsze w tym roku wydarzenie „Unpacked” w środę 9 lutego, a południowokoreańska firma ma zaprezentować nowe flagowe smartfony, które mają konkurować z modelami Apple iPhone 13 i iPhone 13 Pro, które zostały wydane we wrześniu temtego roku.

Samsung S22 Ultra i inne nowe flagowe smartfony na imprezie "Unpacked" 9 lutego
(Credit: sakitech)

Samsung S22 Ultra i inne nowe flagowe smartfony na imprezie „Unpacked”

„Dołącz do nas, gdy łamiemy zasady, by ustanowić epicki standard” – czytamy w tweecie Samsunga poświęconym temu wydarzeniu. Dołączona grafika odnosi się do S22, urządzenia następnej generacji, które prawdopodobnie pojawi się na rynku. Filmik Samsunga na YouTube wspomina również, że ” przedziera się nocą”, wskazując na ulepszenia aparatu.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Oczekuje się, że gama Samsunga Galaxy S22 będzie obejmować trio urządzeń w opcjach rozmiarowych, które będą w dużej mierze porównywalne z 5,4-calowym iPhone’em 13 mini, 6,1-calowymi iPhone’ami 13 i 13 Pro oraz 6,7-calowym iPhone’em 13 Pro Max. Samsung pracuje nad 6,1-calowym S22, 6,5-calowym S22 Plus i 6,8-calowym S22 Ultra.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Samsung S22 Ultra z rysikiem

Kilka przecieków, plotek i makiet dało nam wgląd w to, czego możemy się spodziewać po najnowszych smartfonach Samsunga. Dwa mniejsze smartfony będą miały zaokrąglone rogi i aparaty z trzema obiektywami, a flagowiec z wyższej półki będzie miał design podobny do Galaxy Note, zintegrowany uchwyt na rysik S Pen i aparat z czterema obiektywami.

Oczekuje się, że aktualizacje Samsunga będą dość skromne, ale dwa bardziej przystępne cenowo smartfony będą miały zaktualizowane 50-megapikselowe aparaty główne, jak również ultraszerokokątne i teleobiektywy. Spodziewamy się, że Apple doda 48-megapikselowe aparaty do modeli iPhone 14 Pro, ale jak na razie obiektywy aparatów iPhone’a 13 mają 12 megapikseli.

Ile kosztuje nowy Samsung S22 Ultra ?

Galaxy S22 Ultra może mieć 108-megapikselowy aparat główny z obiektywem Super Clear redukującym odblaski i odbicia, a także obiektywem ultraszerokokątnym, teleobiektywem i obiektywem Periscope do powiększonych zdjęć. Apple pracuje nad technologią obiektywu peryskopowego, ale plotki sugerują, że obiektyw peryskopowy pojawi się w iPhonie dopiero w 2023 roku.

Więcej o tym, jak nowe flagowe smartfony Samsunga będą wyglądały w porównaniu z urządzeniami Apple iPhone 13, dowiemy się 9 lutego.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.