Samsung usuwa reklame przeciwko Apple

przez Eryk

Samsung naśmiewa się z Apple i kilka tygodni później usuwa „reklamę anty-Apple”. Może to mieć coś wspólnego z faktem, że Samsung wkrótce pójdzie „drogą Apple” wraz z premierą Samsunga Galaxy S21.

Samsung usuwa reklame przeciwko Apple

To nie pierwszy raz, gdy Samsung naśmiewa się z funkcji urządzenia tuż po wprowadzeniu nowego iPhone’a. Myślimy między innymi o iPhonie 7 i wyeliminowaniu gniazda słuchawkowego. Samsung najpierw naśmiewał się z tego faktu, ale potem sam wydal telefon bez wejscia słuchawkowego.

Teraz wydaje się, że wszystko się powtarza. Pamiętamy oficjalny post Samsunga na Facebooku z połowy października. Tuż po prezentacji iPhone’a 12 (Pro) Samsung podkreślił, że smartfon Galaxy został dostarczony z zasilaczem. Apple nie włącza ładowarki w zakres dostawy obecnych modeli iPhone’a 12 – w prawie wszystkich krajach.

Samsung wkrótce zaprezentuje Galaxy S21. W ciągu ostatnich kilku tygodni kilkakrotnie czytano, że Samsung obejdzie się bez zasilacza w tym modelu. Jak odkrył HTT, post Samsunga na Facebooku zniknął teraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na kilka tygodni przed ogłoszeniem S21.

Ostatecznie nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, że Samsung dostarczy swojego Galaxy S21 bez zasilacza.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej