Serial For All Mankind otrzyma 4 sezon

przez Eryk

Kontynuowana będzie seria Apple, For All Mankind. Zostało to ogłoszone na marginesie Comic-Conu. Pomysł na serial powstał ponoć w rozmowie Ronalda D. Moore’a (Battlestar Galactica) z pewnym astronautą. Obaj spekulowali, jak wyglądałby świat, gdyby Rosjanie jako pierwsi postawili wtedy stopę na Księżycu, a Amerykanie byli dopiero na drugim miejscu. Ten pomysł dał początek For All Mankind, w którym ta idea jest kontynuowana.

Serial For All Mankind
Plakat 3. sezonu serialu For All Mankind ( obraz: Apple)

Serial For All Mankind otrzyma 4 sezon

W obecnie trwającym trzecim sezonie wybieramy się już na Marsa, a na Ziemi lat 90. zmiany techniczne takie jak fuzja jądrowa, smartfony, samochody elektryczne i wiele innych pojawiły się już wcześniej niż w rzeczywistości za sprawą wyścigu kosmicznego, w który teraz zaangażował się także sektor prywatny.

Serial został opracowany przez Bena Nedivi i wystartuje w 2019 roku wraz z usługą streamingową Apple TV+. Serial odniósł duży sukces, co doprowadziło do powstania drugiego i trzeciego sezonu.

Choć plotki o odnowieniu krążyły już od jakiegoś czasu, dopiero teraz ogłoszono 4 sezon. Producent Ronald D. Moore, powiedział kiedyś, że proponuje Apple siedmiosezonową serię. Może się więc okazać, że przy odpowiedniej liczbie widzów i pozytywnych recenzjach dojdzie do kolejnych rozszerzeń.

W poprzednich sezonach był skok czasowy o około dziesięć lat. Akcja obecnego, trzeciego sezonu rozgrywa się w latach 90. Czyli czwarty sezon byłby osadzony w latach 2000, zgodnie z dotychczasowym trendem. Jesteśmy ciekawi, jaki jest wtedy cel – przypuszczalnie długoterminowa kolonizacja Marsa.

Produkcja 4. sezonu ma się rozpocząć już w sierpniu 2022 roku. Prawdopodobnie zostanie wyemitowany gdzieś w 2023 roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej