SharePlay jest już dostępny w Disney+ dla użytkowników Apple TV, iPhone’a i iPada

przez Eryk

Disney ogłosił dzisiaj, że zaktualizował swoją aplikację Disney+ z obsługą SharePlay na iPhone, iPadzie i Apple TV, jak donosi TechCrunch.

Shareplay jest już dostępny w Disney+
foto: disney

SharePlay jest już dostępny w Disney+ dla użytkowników Apple TV, iPhone’a i iPada

Dzięki SharePlay użytkownicy z systemami iOS 15.1, iPadOS 15.1, tvOS 15.1 lub nowszymi mogą oglądać seriale i filmy Disney+ w synchronizacji z przyjaciółmi i rodziną podczas wspólnej rozmowy FaceTime. Disney powiedział, że SharePlay jest dostępny na całym świecie w całym katalogu Disney+, w którym znajdują się treści od Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars, National Geographic i innych.

Gdy wszyscy dołączą do rozmowy FaceTime, każdy użytkownik może rozpocząć SharePlay, otwierając aplikację Disney+ i stukając przycisk Odtwarzaj na materiale, który chcesz obejrzeć. Sesje SharePlay oferują współdzielone sterowanie odtwarzaniem, takie jak odtwarzanie, pauza, szybkie przewijanie do przodu i do tyłu.

Sesje SharePlay mogą obejmować do 32 osób i oferują każdemu uczestnikowi rozmowy FaceTime możliwość wyboru dźwięku i napisów w preferowanym języku – podał Disney w komunikacie prasowym zapowiadającym aktualizację. Disney powiedział również, że jego rodzima funkcja GroupWatch co-viewing będzie nadal dostępna dla abonentów na całym świecie.

Obsługa SharePlay wymaga najnowszej wersji aplikacji Disney+, która właśnie startuje w App Store na iPhone’a, iPada i Apple TV. SharePlay jest również dostępny na Macu od macOS 12.1, ale Disney+ nie oferuje aplikacji na Maca.

Inne aplikacje, które obsługują SharePlay to Apple TV+, Apple Music, TikTok, Twitch, Paramount+, SHOWTIME, aplikacja NBA i inne. W zeszłym miesiącu, Apple powiedział SharePlay wsparcie przyjdzie również do BET +, ESPN, HBO Max, Hulu, MasterClass, Pantaya, Pluto TV i Starz.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej