Shazam oferuje do 5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music dla nowych użytkowników

przez Eryk

W zeszłym roku Apple zaoferowało użytkownikom iOS świetną ofertę świąteczną z maksymalnie sześciomiesięczną subskrypcją Apple Music za darmo. Firma po raz kolejny prowadzi podobną kampanię, ale teraz oferuje do pięciu miesięcy darmowej subskrypcji dla nowych użytkowników.

5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music

Apple Music już oferuje bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników, ale teraz możesz otrzymać pięć miesięcy Apple Music bez płacenia, jeśli nigdy wcześniej nie subskrybowałeś tej usługi. Sposób na bezpłatne miesiące subskrypcji Apple Music jest podobny do tego, co Apple zrobiło w 2019 roku.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Shazam na swojego iPhone’a lub iPada, a następnie zidentyfikować dowolny utwór, dotykając ikony Shazam w aplikacji. Gdy to zrobisz, zobaczysz opcję odtwarzania utworu w Apple Music.

Dotknij go, a Shazam zaoferuje Ci do pięciu miesięcy subskrypcji Apple Music za darmo, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usługi strumieniowej Apple. Według niektórych użytkowników w ustawieniach Shazam można również znaleźć baner oferujący przedłużony okres próbny Apple Music.

Firma Apple potwierdziła umowę na stronie Shazam w App Store. Oferta ważna do 17 stycznia 2021 r.

Shazam możesz pobrać za darmo w App Store. Daj nam znać w komentarzach poniżej, czy udało Ci się uzyskać specjalną ofertę.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej