Siri może naśladować dźwięki wydawane przez zwierzęta i instrumenty muzyczne

przez Eryk

W iOS 14.3 firma Apple wdrożyła kolejną innowację, której producent nie wymienia w informacjach o wydaniu. Siri – Twój osobisty asystent – może po aktualizacji  na iOS 14.3 naśladować dźwięki różnych zwierząt, dźwięki alarmowe i instrumenty muzyczne.

Dzięki temu możesz poprosić Siri, na przykład, o naśladowanie lwa. Lub po prostu zadaj pytanie: „Jak brzmi humbak?” „Jak brzmi wóz strażacki?” Jak brzmi fortepian? ”Mówi się, że Apple dodał setki różnych dźwięków. Na iPhonie i iPadzie Siri pokazuje również zdjęcie zwierzęcia i po odtworzeniu dźwięku linki do dalszych informacji w Wikipedii.

Siri może naśladować dźwięki wydawane przez zwierzęta i instrumenty muzyczne

Wygląda na to, że ta innowacja jest wciąż wdrażana na arenie międzynarodowej. W pierwszym krótkim teście nie mogliśmy ani ożywić Siri, by ryczał jak lew, ani nie brzmiał jak gitara. Trzeba będzie spróbowac ponownie w ciągu dnia lub w ciągu kilku następnych dni.

Ta innowacja z pewnością nie stanowi przełomowego usprawnienia dla Siri, niemniej jednak dobrze widzieć, że Apple nieustannie pracuje nad swoim asystentem głosowym i wybiórczo go ulepsza.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej