Siri ujawnia HomePoda z wyświetlaczem

przez Eryk

Siri uchyliła rąbka tajemnicy. W wersji beta systemu iOS 14.5 zapowiedziano HomePoda z wyświetlaczem.

Na Reddicie jeden z użytkowników twierdzi, że w becie iOS 14.5 Siri powiedziała mu, że wynik będzie wyświetlany na HomePodzie. Oczywiście, nie działa to na obecnym sprzęcie. HomePod mógłby więc zawierać wyświetlacz w przyszłej wersji.

HomePod z wyświetlaczem
(Zdjęcie: Parker Ortolani)

Siri ujawnia HomePoda z wyświetlaczem

Plotki na ten temat pojawiały się już jakiś czas temu, ale odpowiedź Siri, która została ujawniona, jest zupełnie innej jakości. Gdyby Apple wypuściło na rynek takie urządzenie, miałoby ono wizerunek naśladowcy. W końcu Amazon już od dłuższego czasu oferuje inteligentny głośnik z wyświetlaczem, który działa autonomicznie – Echo Show z Alexą.

Zazwyczaj dobrze poinformowany dziennikarz Mark Gurman z Bloomberga również doniósł kilka tygodni temu, że Apple chce wprowadzić na rynek HomePoda z wyświetlaczem podobnym do iPada.

HomePod z wyświetlaczem

Nie ma jeszcze informacji o jego wyglądzie, wielkości i cenie. Można sobie wyobrazić mini wyświetlacz przymocowany bezpośrednio do kulistej konstrukcji. Z Echo Show 8, Amazon ma w swojej ofercie model, który wygląda jak tablet i ma 8 cali. Oprócz ekranu dotykowego (1,280 x 800 pikseli), wbudowany jest 13-megapikselowy aparat fotograficzny z cyfrowym zoomem.

O wiele bardziej spektakularnym urządzeniem jest Echo Show 10, głośnik w kształcie beczki, do którego przymocowano wyświetlacz, który niemal bezgłośnie obraca się w stronę mówiącej do niego osoby. Jest to interesujące nie tylko podczas oglądania Netflixa, ale także podczas gotowania i pieczenia w kuchni, kiedy masz brudne ręce. Podczas wideokonferencji pozwala użytkownikom wstać z krzesła i nadal pozostawać w obrazie.

Kiedy nowy HomePod ?

Nie wiadomo, jaki model wybierze Apple. Być może HomePod z obrotowym wyświetlaczem zostanie wprowadzony dla upamiętnienia lampki biurkowej iMac, która ma już 20 lat.

Twoja opinia na temat HomePoda z wyświetlaczem?

Jakie urządzenie chciałbyś zobaczyć od Apple? Co powinien umieć HomePod z wyświetlaczem? Napisz swoją odpowiedź w komentarzu pod artykułem, jesteśmy ciekawi.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej