Sklep Apple offline przed zamówieniami przedpremierowymi MacBook Air M2

przez Eryk

Sklep internetowy Apple jest wyłączony przed przedsprzedażą nowych MacBooków Air, która rozpocznie się w dzisiaj o godzinie 14.

MacBook Air M2 w sklepie Apple

MacBook Air M2 w sklepie Apple

Nowy MacBook Air został przeprojektowany z nieco większym 13,6-calowym wyświetlaczem, wcięciem na kamerę, obudową o płaskich krawędziach oraz nowymi opcjami kolorystycznymi Starlight i Midnight.

Notebook posiada funkcję ładowania MagSafe, ulepszoną kamerę 1080p, dwa porty Thunderbolt 3, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm z obsługą słuchawek o wysokiej impedancji, cztery głośniki i wiele innych.

Według Apple, układ M2 ma do 18% szybszy procesor, do 35% szybszy procesor graficzny i do 40% szybszy silnik neuronowy w porównaniu z układem M1.

Dzięki układowi M2, MacBook Air może być również skonfigurowany z maksymalnie 24 GB pamięci RAM, czyli o 8 GB więcej niż obsługuje układ M1. Notebook jest dostępny z dyskiem SSD o pojemności do 2TB.

Ceny nowego MacBooka Air zaczynają się od 6 999,00 zł

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej