Słuchawki AirPods 3 oczekuje sie w tym roku. Niedawno ujawnione zdjecia z 52audio w ten weekend twierdzą, że przedstawiają nasze pierwsze rzeczywiste spojrzenie na przeprojektowane AirPods, podkreślając silikonowe wkładki douszne, przeprojektowane etui ładujące i nie tylko.

Bloomberg jako pierwszy poinformował o planach Apple dotyczących wprowadzenia nowych AirPods. Te AirPods będą miały krótszy trzon i wymienne wkładki. Ming Chi-Kuo poinformował również, że Apple wypuści nowe AirPods o konstrukcji podobnej do AirPods Pro.

Słuchawki AirPods 3

AirPods 3 z mniejszym etui

Opublikowane dzisiaj zdjęcia odpowiadają plotkom, które pojawiły się na temat AirPods 3 w ciągu ostatnich kilku tygodni. Bloomberg poinformował między innymi, że AirPods 3 przyjmie elementy konstrukcyjne z AirPods Pro. AirPods 3 powinny być bardziej kompaktowe i mieć indywidualne końcówki douszne. W tym samym czasie Apple prawdopodobnie zrezygnuje z funkcji, takich jak aktywna redukcja szumów w AirPods 3.

Jeśli zdjęcia i renderingi są prawdziwe, Apple dostosuje również etui ładujące, aby było również podobne do etui ładującego AirPods Pro i jednocześnie było mniej prostokątne.

Według plotek AirPods 3 trafią do masowej produkcji w pierwszej połowie 2021 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj