Słuchawki AirPods 3 zaprezentowane na nowych zdjęciach

przez Eryk

Słuchawki AirPods 3 zaprezentowane na nowych zdjęciach

Słuchawki AirPods 3 z seria nowych zdjęć, zostaly wczoraj opublikowane w serwisie 52audio, które rzekomo przedstawiają niedostępny jeszcze w sprzedaży model słuchawek typu true wireless marki Apple.

airpods 3
airpods 3

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych przecieków, AirPods 3 mają konstrukcję podobną do AirPods Pro, z krótszym trzonem i bardziej zaokrąglonym korpusem, który jest niemal identyczny z AirPods Pro. Trzonek nadal będzie nieco dłuższy niż trzonek AirPods Pro, ale jest znacznie krótszy niż trzonek AirPods.

Plotki sugerują, że AirPods 3 będą miały zatrzaski w silikonowych elementów dousznych dla bardziej komfortowych dopasowan w uchu, podobnie jak AirPods Pro.

airpods 3
airpods 3

Etui na słuchawki AirPods 3 będzie podobne w konstrukcji do etui na AirPods Pro.

AirPods 3 mają nadal zawierać Apple H1 chip i wszystkie standardowe funkcje obecnie dostępne dla AirPods 2 i AirPods Pro jak szybkie parowanie urządzeń, szybkie przełączanie, wyraźne jakości połączeń włączone przez mikrofony i długi zasięg.

52audio uważa, że AirPods 3 będą wycenione na 150 dolarów. AirPods 2 sprzedają za 159 dolarów bez Wireless Charging Case i 199 dolarów z Wireless Charging Case. Nie jest jasne, czy Apple będzie oferować obie opcje z AirPods 3.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej