Słuchawki Beats Studio Buds: Oficjalne zdjęcia pokazują słuchawki

przez Eryk

Apple ma zamiar wprowadzić na rynek tzw. słuchawki Beats Studio Buds, czyli pierwsze proste słuchawki douszne o nowym designie. Po dość publicznym umieszczeniu niezapowiedzianych nowych bezprzewodowych słuchawek dousznych, mamy teraz zdjęcia marketingowe.

Nowe słuchawki Apple Beats Studio Buds są już od kilku tygodni w obiegu. Zostały już dostrzeżone w amerykańskim regulatorze komunikacji FCC, przejrzane i zatwierdzone przez kilka innych agencji, a nawet pokazane w niektórych przypadkach. W dodatku własne oprogramowanie Apple już o nich wspominało i prezentowało je w małych grafikach.

Słuchawki Beats Studio Buds
Słuchawki Beats Studio Buds (Zdjęcie: winfuture)

Słuchawki Beats Studio Buds

Szczególnie rzucająca się w oczy była jednak kampania marketingu, rozpoczęta przez partnerów firmy Apple – ludzi z Beats, w której kilka amerykańskich gwiazd sportu, w tym koszykarz LeBron James i ostatnio piłkarz Alex Morgan, prawdopodobnie otrzymali już nowe Studio Buds z wyprzedzeniem, aby nosić je prawie na co dzień. Jest mało prawdopodobne, aby stało się to nieumyślnie.

Oficjalne rendery marketingowe pokazuja nowe Earbuds z góry i potwierdzają ich dość nietypowy design jak na standardy Apple. Innowacyjny jest z pewnością podłużny element z logo Beats, który wraz z resztą etui został zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownik mógł łatwo chwycić słuchawki i wyjąć lub włożyć je do ucha.

Kiedy będą dostępne słuchawki Beats Studio Buds

Jesteście zainteresowani Beats Studio Buds czy wolicie pozostać przy swoich obecnych słuchawkach? Jakich słuchawek używasz? Daj nam znać w komentarzach.

via winfuture

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej