More

  Słuchawki Beats Studio Buds: Oficjalne zdjęcia pokazują słuchawki

  Apple ma zamiar wprowadzić na rynek tzw. słuchawki Beats Studio Buds, czyli pierwsze proste słuchawki douszne o nowym designie. Po dość publicznym umieszczeniu niezapowiedzianych nowych bezprzewodowych słuchawek dousznych, mamy teraz zdjęcia marketingowe.

  Nowe słuchawki Apple Beats Studio Buds są już od kilku tygodni w obiegu. Zostały już dostrzeżone w amerykańskim regulatorze komunikacji FCC, przejrzane i zatwierdzone przez kilka innych agencji, a nawet pokazane w niektórych przypadkach. W dodatku własne oprogramowanie Apple już o nich wspominało i prezentowało je w małych grafikach.

  Słuchawki Beats Studio Buds
  Słuchawki Beats Studio Buds (Zdjęcie: winfuture)

  Słuchawki Beats Studio Buds

  Szczególnie rzucająca się w oczy była jednak kampania marketingu, rozpoczęta przez partnerów firmy Apple – ludzi z Beats, w której kilka amerykańskich gwiazd sportu, w tym koszykarz LeBron James i ostatnio piłkarz Alex Morgan, prawdopodobnie otrzymali już nowe Studio Buds z wyprzedzeniem, aby nosić je prawie na co dzień. Jest mało prawdopodobne, aby stało się to nieumyślnie.

  Oficjalne rendery marketingowe pokazuja nowe Earbuds z góry i potwierdzają ich dość nietypowy design jak na standardy Apple. Innowacyjny jest z pewnością podłużny element z logo Beats, który wraz z resztą etui został zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownik mógł łatwo chwycić słuchawki i wyjąć lub włożyć je do ucha.

  • Słuchawki Beats Studio Buds
  • Słuchawki Beats Studio Buds
  • Słuchawki Beats Studio Buds

  Kiedy będą dostępne słuchawki Beats Studio Buds

  Jesteście zainteresowani Beats Studio Buds czy wolicie pozostać przy swoich obecnych słuchawkach? Jakich słuchawek używasz? Daj nam znać w komentarzach.

  via winfuture

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj