Słuchawki Beats Studio Buds ujawnione w iOS i tvOS 14.6

przez Eryk

Wraz z wydaniem dzisiaj iOS 14.6 RC dla deweloperów, Apple przygotowuje się do wydania Apple Music Lossless. W tym samym czasie, 9to5Mac znalazł coś, co nie zostało ogłoszone przez firmę do tej pory: nowe słuchawki Beats Studio.

Słuchawki Beats Studio Buds

Słuchawki Beats Studio Buds

Zgodnie z wewnętrznymi plikami iOS 14.6, Apple pracuje nad nowymi słuchawkami dousznymi pod marką Beats o nazwie „Beats Studio Buds.” Podobnie jak AirPods, są to całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne, które są dostarczane z inteligentnym etui do ładowania.

W oparciu o to, co znaleźiono W porównaniu z obecnymi Powerbeats Pro, nowe słuchawki Beats będą znacznie bardziej kompaktowe. Kody ujawniają również, że Beats Studio Buds będzie miał Noise Cancellation.

Nie jest jasne, czy „Beats Studio Buds” będzie oficjalna nazwa słuchawek, gdy staną się one dostępne, ale wszystkie wewnętrzne pliki znalezione przez 9to5Mac na iOS 14.6 RC odnoszą się do tej nazwy. Jak iOS 14.6 ma być wydany gdzieś później w tym miesiącu lub na początku czerwca z Apple Music Lossless, jest prawdopodobne, że Apple oficjalnie ogłosi Beats Studio Buds w czerwcu, jak również.

Według plotek, Apple pracuje również na trzeciej generacji AirPods, ale nie ma wzmianki o nich zostały znalezione w dzisiejszym wydaniu iOS.

via 9to5mac

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej