Sonos Roam, tak wyglada nowy głośnik przenośny1

przez Eryk
0 komentarzy

Sonos Roam: Tak wygląda nowy głośnik przenośny

Sonos zaprasza w nadchodzącym tygodniu na wydarzenie online. Teraz jednak wydaje się, że ujawniono tajemnicę, który produkt wkrótce zapowie producent głośników. W związku z tym Sonos Roam zostanie umieszczony jako nowy głośnik przenośny.

Nie wiadomo oficjalnie, jakie innowacje Sonos zaprezentuje w nadchodzącym tygodniu. Jednak wiele wskazuje na to, że jest to Sonos Roam, a tym samym nowy głośnik przenośny.

The Verge to nie tylko wyciekły zdjęcia, koledzy mają również szczegółowe informacje na temat nadchodzącego głośnika Sonos. Powinno to kosztować 169 dolarów i być młodszym bratem Sonos Move. Jednocześnie jest podobny do znacznie bardziej popularnych przenośnych głośników Bluetooth, takich jak UE Boom.

Urządzenie powinno mieć wymiary 16,51 x 6,35 x 6,35 cm i ważyć niecałe 500 gramów. Zakres dostawy obejmuje kabel USB do ładowania, bezprzewodowa stacja dokująca ma być oferowana jako opcja za 49 dolarów. Klienci będą mieli do wyboru kolor biały i czarny. Mówi się, że żywotność baterii wynosi 10 godzin.

W drodze możesz adresować Sonos Roam przez Bluetooth. W domu integrujesz urządzenie z systemem Sonos, aby służyło jako głośnik do wielu pomieszczeń. Sonos Roam ma wewnętrzne mikrofony, dzięki czemu można go używać z Amazon Alexa i Google Assistant. Obsługiwana jest funkcja AirPlay 2 i można łączyć dwa pary w domu, tworząc parę stereo. Mówi się również, że Sonos Roam jest całkowicie wodoodporny.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej