Soundform Connect Adapter z funkcją AirPlay 2

przez Eryk

Soundform Connect Adapter nad ktorym pracuje firma Belkin, pozwoli użytkownikom podłączyć dowolne głośniki przez AirPlay 2.

Mały adapter o nazwie Belkin Soundform Connect będzie zasilany przez kabel USB-C i będzie obsługiwał wyjście audio przez port mini-jack 3,5 mm, a także optyczne cyfrowe audio. Po podłączeniu urządzenia audio do adaptera iPhone, iPad lub inne urządzenie Apple wykryje je jako głośnik AirPlay 2.

Soundform Connect Adapter z funkcją AirPlay 2

Dzięki obsłudze AirPlay 2 możesz przesyłać strumieniowo dźwięk z iOS i macOS do wielu urządzeń AirPlay 2 w tym samym czasie, w tym HomePod, Apple TV, a nawet innych inteligentnych głośników, takich jak Sonos. AirPlay 2 oferuje również mniejsze opóźnienia w porównaniu z oryginalnym AirPlay i innymi bezprzewodowymi protokołami audio, ponieważ opiera się na Wi-Fi, a nie na Bluetooth.

Oprócz AirPlay 2 wypełnienia FCC sugerują również, że Belkin Soundform Connect będzie obsługiwał HomeKit. HomeKit dla inteligentnych głośników umożliwia przypisanie urządzenia do pokoju, dzięki czemu możesz poprosić Siri o odtwarzanie utworów lub podcastów w określonym pomieszczeniu, takim jak kuchnia lub salon. Pozwala to również użytkownikom zdalnie sterować odtwarzaniem za pośrednictwem aplikacji Home.

https://twitter.com/jank0/status/1364611855348424708?s=20

Według Janko Roettgersa na Twitterze, nowe akcesorium firmy Belkin będzie sprzedawane „za około 100 euro”, czyli równowartość 120 USD. Nie ma żadnych szczegółów, kiedy firma Belkin planuje oficjalnie wprowadzić na rynek adapter Soundform Connect.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej