„Spades: Card Game“ i „Hearts: Card Game“ już dostępne w Apple Arcade

przez Eryk

W dniach wolnych od pracy, było trochę ciszej wokół Apple Arcade i nie było żadnych nowości (to samo dotyczy Apple TV+, nawiasem mówiąc), nowy rok zaczyna się trochę bardziej ekscytująco. Dzięki „Spades: Card Game” i „Hearts: Card Game”, dwóm nowym grą karcianymi, ktore są już dostępne w Apple Arcade.

Apple Arcade udostępnia nowe gry karciane

„Spades: Card Game“ i „Hearts: Card Game“ już dostępne w Apple Arcade
Apple Arcade

„Spade: Gra karciana” dostępna

Spade ma nowy, świeży wygląd dla Apple Arcade i zupełnie nowe cele do osiągnięcia! Programiści dołączyli również łatwe do zrozumienia samouczki, aby pomóc Ci nauczyć się grać w Spade we własnym tempie! Zrelaksuj się i ćwicz swój mózg, rywalizując w grze Spades!

„Hearts: Gra karciana” również dostępna

W grze Hearts dowiesz się, jak grać z intuicyjnym AI. Sztuczna inteligencja dostosowuje się do Twojego stylu gry w karty Hearts. Gra jest uczciwa, nawet jeśli przeciwnikami są inteligentne boty. Przeciwnicy z botami AI mają jeszcze jedną wielką zaletę – możesz grać z nimi w trybie offline, więc do gry w Serca nie jest wymagane wifi!

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej