Spotify na Apple Watch – teraz z możliwością pobierania plików

przez Eryk

Spotify ogłosił, że w końcu pozwoli użytkownikom na pobieranie i odtwarzanie utworów, albumów, playlist i podcastów na zegarku Apple Watch.

Spotify na Apple Watch
photo by spotify

Spotify odtwarzanie offline na Apple Watch


Do tej pory użytkownicy Spotify nie byli w stanie pobierać utworów na swój Apple Watch, zawsze wymagali połączenia z Internetem, aby odtwarzać utwory. Teraz, dzięki wymaganiu subskrypcji premium i watchOS 7 lub nowszego, Spotify pozwoli klientom na pobieranie utworów bezpośrednio na zegarek. Spotify już oferowało użytkownikom tę funkcję z Fitbit, zegarkami Samsung Galaxy i innymi smartwatchami.

Wybierasz się na wycieczkę, ale chcesz zabrać ze sobą muzykę? Oto jak to zrobić:

  • Znajdź muzykę i podcasty, które chcesz pobrać na swój zegarek.
  • Wybierz listę odtwarzania, album lub podcast, naciśnij trzy kropki (…) i wybierz opcję „Pobierz na Apple Watch”.
  • Aby sprawdzić postęp, przejdź do sekcji Pobrane na zegarku.
  • Gdy listy odtwarzania, albumy lub podcasty z Twojej biblioteki zostaną pobrane, obok ich nazw pojawi się mała zielona strzałka.
  • Podłącz słuchawki i zacznij słuchać, niezależnie od tego, gdzie jesteś!

Dzięki wsparciu offline na Apple Watch, użytkownicy mogą również używać Siri do odtwarzania utworów bezpośrednio z Spotify, podobnie jak na iPhonie. Spotify mówi, że odtwarzanie w trybie offline z Apple Watch będzie w 96 kbps i że funkcja zostanie wkroczy do użytkowników w najbliższych tygodniach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej