Spotify opracowuje widżety dla iOS 14 w najnowszej wersji beta

przez Eryk

Jedną z dużych nowych funkcji iOS 14 są widżety ekranu głównego, które zapewniają szybki dostęp do informacji z aplikacji. „Widgety” można przypinać do „Ekranu głównego” w różnych miejscach i rozmiarach, co pozwala na wiele różnych układów. Wiele aplikacji innych firm wydało „widżety”, a teraz w wersji beta TestFlight pojawił się dowód, że Spotify opracowuje swój własny oficjalny widżet.

Reddit AustinMauritz

Widżet jest obecnie dostępny w małych i średnich rozmiarach, przy czym pierwszy jest przeznaczony do wyświetlania grafiki ostatniego odtwarzanego artysty, utworu lub albumu, a drugi rozmiar pokazuje cztery takie same elementy treści. na szczęście nie ma przycisków odtwarzania, pauzy ani przejscia do następnego utworu, ponieważ Apple zezwala widżetom na informacji tylko do odczytu, a elementy interaktywne, takie jak elementy przewijane lub przełączniki, są niedozwolone, prawdopodobnie ze względu na żywotność baterii.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej