Spotify potwierdza duże zużycie baterii na iOS

przez Eryk

Spotify wywołuje ostatnio coraz większą frustrację wśród użytkowników aplikacji na iOS. Bateria urządzeń rozładowuje się zbyt szybko u wielu użytkowników. Problemy te są omawiane m.in. na forum pomocy technicznej Spotify.

spotify
Spotify

Spotify potwierdza duże zużycie baterii na iOS

Dokładne przyczyny zwiększonego obciążenia baterii przez aplikację Spotify dla iOS nie są jeszcze jasne; początkowo różni użytkownicy podejrzewali związek z iOS 15. Nowe oprogramowanie dla iPhone’a i iPada nadal zawiera różne mniejsze i większe błędy, więc to połączenie nie wydawało się niewiarygodne.

iOS 14.8 jest najwyraźniej również dotknięty problemem

Wydaje się jednak, że problem leży bardziej po stronie Spotify niż iOS. Z jednej strony różni użytkownicy iOS 14.8 zgłaszali, że zużycie baterii w aplikacji Spotify na iPhonie było wyraźnie zbyt wysokie. Z drugiej strony, Spotify przyznało się teraz również do zauważenia problemu związanego z zużyciem baterii przez aplikację i obiecało poprawkę w najbliższej przyszłości. Nie wiadomo jednak, kiedy ta aktualizacja się pojawi.

Czy Spotify drenuje Twoją baterię zbyt szybko, a jeśli tak, to czy używasz iOS 15 lub wcześniejszej wersji?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej