„Spring Loaded”: Apple oficjalnie zapowiada wiosenną imprezę

przez Eryk

Apple oficjalnie zaprosiło na swoje pierwsze wydarzenie w tym roku. W trakcie wydarzenia 20 kwietnia spodziewane są m.in. nowe modele iPadów Pro i być może nowe słuchawki Airpods.

"Spring Loaded": Apple oficjalnie zapowiada wiosenną imprezę

Apple oficjalnie zapowiada wiosenną imprezę

Tradycyjny mały wiosenny event Apple’a będzie w tym roku połączony z keynote. W ostatnich latach nowe produkty były ogłaszane wyłącznie za pośrednictwem komunikatów prasowych. Możliwe, że z powodu pandemii Corona, producent iPhone’a zdecydował się na „prawdziwe” wydarzenie tym razem, które Apple asystent głosowy Siri wyciekły przed czasem dzisiaj. Podobnie jak w przypadku dwóch ostatnich wydarzeń, będzie to prawdopodobnie pre-rejestrowana, ale z pewnością zabawna i rozrywkowa prezentacja.

Wydarzenie Apple 20 kwietnia – wirtualna prezentacja w Apple Park
O tym, że Apple planuje zorganizować event w kwietniu mówiło się już od jakiegoś czasu. Wcześniej, młyn plotek mówił o wydarzeniu w dniu 23 marca, ale to było daleko od znaku. Teraz data jest oficjalna i możemy spodziewać się kilku nowych produktów Apple.

Apple wydarzenie w kwietniu jest nowością. W przeszłości producent zwykle ogłaszał nowe produkty w marcu za pośrednictwem komunikatu prasowego. Ostatnie regularne wydarzenie miało miejsce w marcu 2018 roku, które nie odbyło się w kalifornijskiej siedzibie, ale w Chicago i miało charakter edukacyjny. Premiery nowych produktów w kwietniu są dla Apple dość nietypowe, ale w zeszłym roku producent zaprezentował o tej porze budżetowy model iPhone SE.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej