Sprzedawca Apple wymienia „M2 Mac mini” i „Mac mini Tower”

przez Eryk
0 komentarzy

Na krótko przed rozpoczęciem konferencji WWDC 2022 pojawiła się nowa, gorąca plotka: Czy firma Apple zaprezentuje zupełnie nowy komputer Mac?

M2 Mac mini

Sprzedawca Apple wymienia „M2 Mac mini” i „Mac mini Tower”

Przypuszczenia te podsyca przynajmniej publikacja oficjalnego sprzedawcy produktów Apple, firmy B&H Photo: tuż przed rozpoczęciem targów WWD 2022 sprzedawca umieścił w sieci kilka nowych, jeszcze nie zapowiedzianych, modeli komputerów Apple. Oprócz nowego MacBooka Air, nowego MacBooka Pro i nowego Maca mini, z których każdy jest wyposażony w oczekiwany procesor M2, pojawił się także „Mac mini Tower”.

Nie ma jeszcze czegoś takiego. Mac mini jest obecnie jedynym stacjonarnym komputerem Mac oferowanym przez firmę Apple – oprócz Mac Studio – wyposażonym w samodzielnie opracowane układy Apple M-chip. Mac Pro, który jest dostępny w wersji wieżowej lub wyścigowej, jest dostępny tylko z procesorami Intel Xeon. Komputer Mac mini Tower także otrzyma układ M1 Pro.

Istnieją jednak również spekulacje, że może to być raczej „umniejszenie”, którego firma Apple używa w odniesieniu do nowego komputera Mac Pro – choć wątpliwe jest, czy po Mac Studio, który został wprowadzony w 2021 roku, pojawi się Mac Pro.

Tutaj można znaleźć informacje o komputerze Mac mini Tower:

Apple Mac mini Tower 8/256 M1P
Apple Mac mini 8/256 M2

Podsumowując, należy stwierdzić, że strony internetowe dealerów niekoniecznie są najlepszym źródłem informacji. Możliwe, że sprzedawcy chcą wykorzystać szum wokół nowych produktów Apple do przyciągnięcia klientów za pomocą clickbaitu lub po prostu chcą uzyskać darmowy PR.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.