Stage Manager w iPadOS 16 został zoptymalizowany

przez Eryk

Stage Manager na iPadOS 16 jest teraz zoptymalizowany pod kątem aplikacji przeznaczonych dla iPhone’a na iPadzie, pozwalając użytkownikom korzystać z aplikacji stworzonych dla mniejszego ekranu iPhone’a jako indywidualnych okien na iPadach zasilanych technologią M1 podczas korzystania z Stage Managera, donosi serwis Macrumors.

Stage Manager w iPadOS 16 został zoptymalizowany

Stage Manager w iPadOS 16 został zoptymalizowany

Wraz z wydaniem iPadOS 16 beta 3, Apple pozwala teraz aplikacjom na iPhone’a uruchamiać się jako indywidualne okna w Stage Manager. Oznacza to, że popularne aplikacje na iPhone’a, których nie ma jako aplikacja na iPada, takie jak Instagram, dzięki nowemu interfejsowi wielozadaniowości.

Stage Manager jest jedną z największych nowych funkcji dla iPadOS 16, pozwalając użytkownikom mieć nakładające się okna aplikacji. Stage Manager w iPadOS 16 jest dostępny tylko na najnowszym iPadzie Air oraz 11-calowych i 12,9-calowych iPadach Pro z M1. Apple twierdzi, że tylko iPady z układem M1 mogą obsługiwać Stage Manager.

iPadOS 16, obok iOS 16, macOS Ventura i watchOS 9, zostaną wydane publicznie jeszcze tej jesieni.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej