Spotify dla Apple Watch

przez Eryk
0 komentarzy

Aplikacja Spotify na Apple Watch może być ostatecznie używana tylko jako pilot do powiązanej aplikacji na iPhonie lub Macu. Jednak dwa miesiące temu wybrani beta testerzy po raz pierwszy zobaczyli opcję korzystania z aplikacji Apple Watch do bezpośredniego strumieniowania treści muzycznych.

Testerzy podają, że mogą autonomicznie korzystać z aplikacji Apple Watch w usłudze przesyłania strumieniowego bez iPhone’a do strumieniowego przesyłania muzyki i podcastów przez sieć komórkową lub Wi-Fi. To znacznie ulepsza aplikację Spotify. W weekend Spotify najwyraźniej zaczął udostępniać tę funkcję większej grupie użytkowników.

Spotify Spotify Spotify

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrani mogą teraz uzyskać dostęp do własnej biblioteki list odtwarzania, podcastów, wykonawców i albumów za pośrednictwem sieci komórkowej lub WiFi za pomocą aplikacji Spotify Apple Watch i słuchać ich przez podłączone słuchawki lub głośniki Bluetooth. Ponadto dostępna jest ostatnio odtwarzana zawartość. Niestety w aplikacji nie ma oddzielnej funkcji wyszukiwania. i w tym momencie wkracza Siri. Po poleceniu głosowym dostarcza tytuł, którego szukasz. Jak zwykle musisz wydać Siri polecenie odtwarzania określonego tytułu, albumu lub gatunku za pomocą Spotify.

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.