Spotify dla Apple Watch

przez Eryk

Aplikacja Spotify na Apple Watch może być ostatecznie używana tylko jako pilot do powiązanej aplikacji na iPhonie lub Macu. Jednak dwa miesiące temu wybrani beta testerzy po raz pierwszy zobaczyli opcję korzystania z aplikacji Apple Watch do bezpośredniego strumieniowania treści muzycznych.

Testerzy podają, że mogą autonomicznie korzystać z aplikacji Apple Watch w usłudze przesyłania strumieniowego bez iPhone’a do strumieniowego przesyłania muzyki i podcastów przez sieć komórkową lub Wi-Fi. To znacznie ulepsza aplikację Spotify. W weekend Spotify najwyraźniej zaczął udostępniać tę funkcję większej grupie użytkowników.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrani mogą teraz uzyskać dostęp do własnej biblioteki list odtwarzania, podcastów, wykonawców i albumów za pośrednictwem sieci komórkowej lub WiFi za pomocą aplikacji Spotify Apple Watch i słuchać ich przez podłączone słuchawki lub głośniki Bluetooth. Ponadto dostępna jest ostatnio odtwarzana zawartość. Niestety w aplikacji nie ma oddzielnej funkcji wyszukiwania. i w tym momencie wkracza Siri. Po poleceniu głosowym dostarcza tytuł, którego szukasz. Jak zwykle musisz wydać Siri polecenie odtwarzania określonego tytułu, albumu lub gatunku za pomocą Spotify.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej