More

  Symfonisk: Ikea prezentuje głośnik Sonos w ramce na zdjęcia

  Współpraca pomiędzy IKEA i SONOS przechodzi do kolejnej rundy. Obie firmy zaprezentowały właśnie ramkę SYMFONISK z głośnikiem WiFi. Będzie ona dostępna od połowy lipca.

  Ikea Symfonisk: Oto jak wygląda ramka na zdjęcia z głośnikiem AirPlay 2
  Ramka SYMFONISK (Obraz:IKEA)

  Ramka SYMFONISK z głośnikiem WiFi dostępna w połowie lipca

  W ciągu ostatnich kilku dni, nowa ramka SYMFONISK z głośnikiem WiFi już krążyła po rynku plotek. IKEA i SONOS właśnie oficjalnie to ogłosiły. Najnowszy projekt przenosi wzajemne oddziaływanie dźwięku i wzornictwa na nowy poziom, oferując wyjątkowe wrażenia dźwiękowe i unikalne wzornictwo w przystępnej cenie.

  Ramka SYMFONISK z głośnikiem WiFi to zarówno dekoracyjny mebel, jak i wyjątkowe doznanie dźwiękowe. Głośnik będzie dostępny wyłącznie w IKEA od 15 lipca 2021 roku – zarówno online, jak i w sklepach IKEA.

  Nowy głośnik z ramką na zdjęcia można powiesić na ścianie jako obraz lub postawić na półce czy podłodze. Ramka na zdjęcia ma wymiary ok. 40 x 56 cm i grubość ok. 6 cm.

  Po lampie stołowej SYMFONISK z głośnikiem WiFi i półce SYMFONISK z głośnikiem WiFi, które są już częścią asortymentu IKEA, ramka SYMFONISK z głośnikiem WiFi jest obiektem designerskim, który doskonale pasuje do domu. Głośnik będzie dostępny w białym i czarnym wariancie. Dostępne będą wymienne fronty pasujące do ramki, co pozwoli na zróżnicowanie wyglądu głośnika.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj