Szósta beta tvOS 16 dla deweloperów udostępniona

przez Eryk

Apple opublikował dziś szóstą betę nadchodzącej aktualizacji tvOS 16 dla deweloperów w celach testowych, przy czym beta ta pojawiła się tydzień po tym, jak Apple opublikował piątą betę tvOS 16 dla deweloperów.

tvOS 16

Szósta beta tvOS 16 udostępniona

Programiści mogą pobrać nową betę tvOS 16, pobierając profil na Apple TV za pomocą Xcode.

tvOS 16 umożliwia łączność między urządzeniami, funkcję, która pozwala programistom integrować aplikacje Apple TV z aplikacjami iPhone’a, iPada i Apple Watch, aby odblokować nowe doświadczenia na telewizorze. Apple usprawnił także działanie profili wielu użytkowników w tvOS 16, dodając wspólny łańcuch kluczy, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli logować się i wybierać profilu przy uruchamianiu aplikacji Apple TV.

Obsługa kontrolerów gier została rozszerzona o Nintendo Joy-Cons i Pro Controller, a w aplikacji tvOS 16 Apple TV dostępna jest obsługa HDR10+. Wraz z tvOS 16, Apple TV będzie wspierać Matter, nadchodzący standard, który poprawi interoperacyjność pomiędzy akcesoriami Smart Home różnych firm.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej