Szósta beta watchOS 9 dostępna

przez Eryk

Apple opublikował dziś szóstą betę nadchodzącej aktualizacji watchOS 9 dla deweloperów w celach testowych, a nowa beta pojawiła się tydzień po tym, jak Apple udostępnił deweloperom piątą betę.

Szósta beta watchOS 9

Szósta beta watchOS 9 dostępna

Aby zainstalować watchOS 9, deweloperzy będą musieli pobrać profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Po zainstalowaniu watchOS 8 można go pobrać poprzez dedykowaną aplikację Apple Watch na iPhonie, wchodząc w Ogólne > Aktualizacja oprogramowania. Aby zaktualizować do nowego oprogramowania, Apple Watch musi mieć 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi być w zasięgu iPhone’a.

watchOS 9 wprowadza cztery nowe tarcze zegarka, w tym Lunar, Playtime, Metropolitan i Astronomy, plus zawiera aktualizacje niektórych istniejących tarcz i komplikacji. Aplikacja EKG obsługuje teraz AFib History do śledzenia, jak długo osoba była w migotaniu przedsionków.

Funkcja śledzenia snu obejmuje teraz etapy snu, pozwalając Apple Watch śledzić, kiedy użytkownicy są w REM, Core, lub głęboki sen, a Apple dodał Medications app. Aplikacja Medications pozwala użytkownikom zarządzać i śledzić ich leki, witaminy i suplementy, z przypomnieniami, kiedy jest czas, aby je wziąć.

Aktualizacje aplikacji Workout dodają niestandardowe treningi i ulepszenia dla biegaczy, triathlonistów i pływaków. Treningi Fitness+ obsługują teraz transmisję strumieniową do niektórych telewizorów innych firm, co jest przydatne dla osób nieposiadających Apple TV, a powiadomienia zostały przeprojektowane tak, aby nie przeszkadzały, gdy ekran zegarka jest aktywny.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej