Tesla: 10 000 km doładowania Supercharger przy odbiorze do końca roku

przez Eryk

Pod koniec roku Tesla nagrodzi klientów, którzy odbiorą swój pojazd między 15 grudnia a 31 grudnia 2022 roku. Otrzymają kredyt za doładowanie. W sieci ładowania Tesli, która obejmuje około 10 000 stacji ładowania w Europie, możliwe jest przejechanie około 10 000 kilometrów. Powinno to odpowiadać równowartości 2500 kWh.

Tesla

Darmowe doładowanie Supercharger przy odbiorze do końca roku

Ulga zostanie przyznana w styczniu 2023 roku i będzie można ją wykorzystać w ciągu dwóch lat kalendarzowych. Ważne, by wiedzieć: W przypadku zmiany właściciela ulga nie będzie przysługiwała. Nie ma możliwości przeniesienia kredytu na inny pojazd lub inną osobę.

Tesla zdecydowała się zaoferować darmowy pakiet Supercharger odpowiadający około 10 000 km jazdy, gdy odbierzesz samochód Tesla między 15 grudnia a 31 grudnia 2022 roku. Darmowy pakiet Supercharger zostanie dopisany do Twojego konta Tesli w styczniu 2023 roku i będzie ważny przez dwa lata kalendarzowe od daty dostawy.

Bezpłatny pakiet Supercharger nie może być przeniesiony na inny pojazd lub osobę i traci ważność w przypadku zmiany właściciela pojazdu. Tesla nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy z jakiegokolwiek powodu dostawa Twojego pojazdu nie będzie mogła nastąpić przed 31 grudnia 2022 roku i nie będziesz mógł skorzystać z tej promocji. Z promocji wykluczone są pojazdy używane.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.