„The Last Days of Ptolemy Grey” z Samuelem L. Jacksonem: oficjalny zwiastun

przez Eryk

Jeszcze około miesiąca musimy poczekać, aż 11 marca na Apple TV+ wystartuje nowy serial „The Last Days of Ptolemy Grey” z Samuelem L. Jacksonem. Na początek mamy oficjalny zwiastun, który daje nam wgląd w limitowaną serię.

The Last Days of Ptolemy Grey
The Last Days of Ptolemy Grey

Apple TV+ udostępniło oficjalny zwiastun filmu „The Last Days of Ptolemy Grey”. Jest to bardzo oczekiwany serial z nominowanym do Oscara Samuelem L. Jacksonem w roli głównej, który jest także producentem wykonawczym. „The Last Days of Ptolemy Grey” jest oparty na powieści autora bestsellerów Waltera Mosleya, który zaadaptował tę historię na potrzeby filmu i pełni również funkcję producenta wykonawczego.

Poruszający sześcioodcinkowy serial o rodzinie, pamięci i dziedzictwie będzie miał swoją światową premierę w piątek 11 marca na Apple TV+ wraz z pierwszymi dwoma odcinkami. Nowe odcinki będą pojawiały się w każdy piątek.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej